Online Randevu

Aracınıza bakım ve onarım yaptırmak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurun ve randevu tarihi ve saati seçin lütfen. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.


Ücretsiz Kontrol - Kesin Ücret

  • Aracınızı uzun yola çıkmadan önce veya zorunlu muayeneye götürmeden önce bize getirin baştan aşağı kontrol edelim ve ihtiyaçlarını tespit edelim.
  • Aracınızdaki 15 kritik noktayı uzmanlarımız kontrol ettikten sonra aracınızın ihtiyaçlarını gidermek için nelerin kaç liraya yapılması gerektiğini size raporlasın. Verilen fiyat 15 gün boyunca geçerli olup sürpriz bedeller asla size yansıtılmaz. Ne fiyat verdiysek odur.

Servis Hizmetleri

Aracınızın gençliğini ve dinamikliğini korumak için gerekli aralıklarla kontrol ettirmeniz ve gerekli parçaları değiştirtmeniz gerekir.

Ekspertiz

Satın alacağınız veya satacağınız aracı getirin, her yerini didik didik kontrol edelim ve aracın kalitesini size raporlayalım.

Zorunlu Muayene Hazırlıkları

Araçların muayenesi, 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanununun 34. maddesi gereğince zorunlu olan, trafiğe çıkan motorlu ya da motorsuz taşıtların yolcu ve trafik güvenliliğine uygun nitelikleri taşıyıp taşımadığının kontrol edilmesidir. Trafik muayenesinin amacı trafikteki taşıtların kusurlarının giderilerek bunların sebep olacağı kazaların önüne geçmektir.3 yaşına giren her binek otomobil zorunlu muayene için TÜVTÜRK istasyonlarına gitmelidir. Sonrasında da her iki yılda bir gitmelidir.

TÜVTÜRK istasyonlarından aracınızın tanımları, ruhsat bilgileri, direksiyon sistemi, fren tertibatı, görüş şartları, aydınlatma sistemi, aks, jant, lastik ve süspansiyon sistemi, şasi ve şasi bağlantı parçaları, gürültü kirliliği için gerekli kontroller ve aracın diğer donanımları kontrol edilmekte ve araç güvenliği için uygun olup olmadığı tespit edilmektedir.

Muayenesi yapılan araçlar muayeneden geçemedikleri takdirde kendilerine 1 aylık süre tanınmaktadır. Aracın 1 aylık süre içerisinde eksikliklerini tamamlayıp gelmesi gerekmektedir.
Aracınız TÜVTÜRK’teki muayeneden geçemezse trafikten men edilir.

Tek seferde muayeneyi geçmek ve aracınızı kullanmaya devam etmek için önce Çakır Garaj’a gelin, muayenede tespit edilecek aksaklıkları tespit edelim ve giderelim. Muayeneden ilk seferinde geçin.

Arzu ederseniz aracınızı muayeneye biz götürüp getirebiliriz de.

Egzoz muayenesi ve pulu hizmeti de veriyoruz. Eğer aracınızın egzoz gazı kanuni limitlerin üzerindeyse bakım ve onarımını yapıp kanuni limitlerin altına inmesini sağlıyoruz.

Kaplama ve Modifikasyon

Aracınızın görünümüne sizden de bir şeyler katmak istiyorsanız tam yerindesiniz. Kaplama ve modifikasyon hizmetlerimizle aracınızı baştan yaratacaksınız ve sadece size özel olacak.

Kaplama

Folyo kaplama, seramik kaplama, boya koruma filmi kaplama, cam filmi kaplama

Modifikasyon (Tuning/Customizing)

Araç modifikasyonu, bir aracın performansının veya görünümünün değiştirilmesidir. Çoğu fabrika çıkışlı araç ortalama bir sürücünün beklentileri ve koşulları için üretilirler. Modifikasyon ise bir aracın özelliklerini sahibinin tercihine göre kişiselleştirmenin bir yoludur.
Araba modifikasyonu kimisi için bir estetik, kimisi için ise performans anlamına gelir. Aracının doğru ve kaliteli modifikasyonlarla hem estetik hem performans olarak ne kadar farklı yerlere gelebildiğini gören bir arabasever, bu tutkudan bir daha kopamaz.

En çok tercih edilen modifikasyonlar:

Egzoz Pulu

Çakır Garaj egzoz muayenesi yapma ve egzoz pulu verme yetkisine sahiptir.  

Kalibrasyonu kaliteli ve devlet onaylı modern cihazlarla aracınızın egzoz gazı üretimini ve niteliğini ölçüyoruz.

Eğer aracınızın egzoz gazı kanuni limitlerin üzerindeyse bakım, onarım ve ayarları yapıp kanuni limitlerin altına inmesini sağlıyoruz.

Egzoz muayenemizden geçerse egzoz pulunuzu veriyor ve TUVTURK sistemine kaydınızı yapıyoruz.

Çekici Hizmeti

Yolda kaldıysanız paniklemeyin. Bizi arayın. Size hemen çekici gönderelim ve aracınızı Çakır Garaj’a getirelim. Sizin aracınızla birlikte Çakır Garaj’a gelmenize gerek yok, işinize devam edin. Biz aracınızdaki sorunu tespit eder ve çözüm yolu ve bütçesini size whatsapp üzerinden iletiriz. Onay verirseniz hızla onarıma başlarız ve en kısa sürede aracınızı size teslim ederiz.

İstanbul’un neresinde olursanız olun, hangi gün ve saatte olursa olsun 0532 316 44 55 nolu numaramıza whatsapp mesajı ve konumu atın, sizi derhal arayalım ve çekici gönderelim.

Ekstra Hizmetler

Kardeş şirketimiz Çakıroğlu Sigorta aracılığıyla bu hizmeti veriyoruz. En hesaplı kasko ve zorunlu trafik sigortanızı buradan yaptırtabilirsiniz.

Detaylı bilgi için: www.cakiroglusigorta.com

  • Car Care Çakır Garaj’ın araç temizleme bölümüdür. En kaliteli temizlik malzemeleri ile aracınızı istediğiniz düzeyde temizleriz.
  • İç-dış yıkama
  • İç-dış detaylı temizlik (detailing)
  • Avtiviral ve antibakteriyal temizlik
  • Motor ve klima temizliği
  • Pasta-cila

Mevsim lastiklerinizi bizden alırsanız; yazın kış lastiklerinizi, kışın yaz lastiklerinizi sizin adınıza lastik otelimizde konaklatırız. Zamanı geldiğinde lastik başına sadece 10 TL alarak, 4 lastiğinizi de değiştirir, rot-balans ayarınızı da sadece 50 TL’ye yapıp sizi güvenle yolculuğa uğurlarız.

Yedek Parça ve Aksesuar

Faydalı Bilgiler

Bilgi Kutularımızı Okuyarak Araçlarınıza Fayda Sağlayacak Bilgiler Öğrenebilirsiniz

Markalar

Kurumsal

Çakır Garaj’ın serüveni İbrahim Çakır’ın 1978 senesinde Erzurum’da açtığı oto tamirhanesi ile başlamıştır. Çakır ailesinin 1991 yılında İstanbul’a taşınmasıyla Çakır Garaj adını alan oto tamirhanesi, İbrahim Çakır’ın evlatlarının da işe katılmasıyla özel servis niteliği kazanmıştır.

Bir dönem sadece Japon otomobil markalarına hizmet veren Çakır Garaj günümüzde tüm marka ve model binek ve ticari araçlara hizmet verebilme kapasitesine ulaşmıştır.

Sultanbeyli bölgesinin en bilinen ve tercih edilen özel servisi olan Çakır Garaj, ayrıca dünyaca ünlü otomobil yedek parça ve aksesuar markalarının da bölge temsilcisidir.

Çakır Grup’un önemli bir iştiraki olan Çakır Garaj, franchising sistemi ile yeni şubeler açarak yaygınlaşmayı hedeflemektedir.

İnsan Kaynakları

Çakır Garaj çalışanlarına değer ve emek veren bir işletmeler topluluğudur. Çalışanlarımızın büyük bir kısmı uzun yıllardır bizimle birlikte çalışmaktadır. Çalışanlarımız için kariyer ve eğitim planlaması yapar, gelişmelerini ve terfi etmelerini sağlarız. Performans değerlendirme sistemimizle çalışanlarımızı objektif değerlendiririz. Bizde çalışmaya başlayan herkesin mesleki ve kişisel gelişimi artar ve daha kalifiye hale gelir, bu sayede grubumuzdan ayrılanlar kolayca iş bulabilmektedir. Kurumsal yapıya, tanımlı iş akış süreçlerine, çerçevesi iyi belirlenmiş görev-yetki-sorumluluk bildirgelerine, iyi kurgulanmış organizasyon şemasına, huzurlu ve bakımlı bir iş ortamına sahibiz. Sürekli büyüyen ve olanakları artan işletmelere sahibiz. İnsan kaynaklarımız bizim için en kıymetli varlıklarımızdır. Buna mukabil olarak en iyi çalışanları kadromuza katmak ve çalışanlarımızdan yüksek verim almak isteriz.

Çakır Garaj’da çalışmak istiyorsanız CV’nizi aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz.

ik@cakirgrup.com.tr