Hizmetler

Aracınıza Ücretsiz Check-Up - Doğru Maliyet Analizi

  • Aracınızı uzun yola çıkmadan önce veya zorunlu muayeneye götürmeden önce bize getirin, baştan aşağı Çakıroğlu Otomotiv kalitesiyle kontrol edelim ve ihtiyaçlarını tespit edelim.

    Aracınızdaki 15 nokta kontrolünü eğitimli uzmanlarımız titizlikle yapsın ve maliy analizini yaparak raporlasın. Verilen maliyet analizi 15 gün boyunca geçerli olup sürpriz bedeller asla yansıtılmaz. Çakır Garaj’a güvenebilirsiniz.

Servis Hizmetleri

Aracınızın gençliğini ve dinamikliğini korumak için gerekli aralıklarla kontrol ettirmeniz ve gerekli parçaları değiştirtmeniz gerekir.

Ekspertiz

Satın alacağınız veya satacağınız aracı getirin, uzman ekibimiz teknik cihaz ve ekipmanlarla otomobilinizi titizlikle incelesin. Aracın geçmişte yaşadığı kazalardan değişen/boyalı parçalara, mekanik aksamında bozulan yerlerden yakın zamanda masraf çıkarabilecek tüm noktalara kadar size detaylı olarak raporlasın. Çakır Garaj, 2. el alım satımlarında profesyonel ekspertiz hizmet verir.

Zorunlu Muayene Hazırlıkları

Araçların muayenesi, 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanununun 34. maddesi gereğince zorunlu olan, trafiğe çıkan motorlu ya da motorsuz taşıtların yolcu ve trafik güvenliliğine uygun nitelikleri taşıyıp taşımadığının kontrol edilmesidir. Trafik muayenesinin amacı trafikteki taşıtların kusurlarının giderilerek bunların sebep olacağı kazaların önüne geçmektir.3 yaşına giren her binek otomobil zorunlu muayene için TÜVTÜRK istasyonlarına gitmelidir. Sonrasında da her iki yılda bir gitmelidir. TÜVTÜRK istasyonlarından aracınızın tanımları, ruhsat bilgileri, direksiyon sistemi, fren tertibatı, görüş şartları, aydınlatma sistemi, aks, jant, lastik ve süspansiyon sistemi, şasi ve şasi bağlantı parçaları, gürültü kirliliği için gerekli kontroller ve aracın diğer donanımları kontrol edilmekte ve araç güvenliği için uygun olup olmadığı tespit edilmektedir. Muayenesi yapılan araçlar muayeneden geçemedikleri takdirde kendilerine 1 aylık süre tanınmaktadır. Aracın 1 aylık süre içerisinde eksikliklerini tamamlayıp gelmesi gerekmektedir. Aracınız TÜVTÜRK’teki muayeneden geçemezse trafikten men edilir. Tek seferde muayeneyi geçmek ve aracınızı kullanmaya devam etmek için önce Çakır Garaj’a gelin, muayenede tespit edilecek aksaklıkları tespit edelim ve giderelim. Muayeneden ilk seferinde geçin. Arzu ederseniz aracınızı muayeneye biz götürüp getirebiliriz de. Egzoz muayenesi ve pulu hizmeti de veriyoruz. Eğer aracınızın egzoz gazı kanuni limitlerin üzerindeyse bakım ve onarımını yapıp kanuni limitlerin altına inmesini sağlıyoruz.

Kaplama ve Modifikasyon

Aracınızın görünümüne sizden de bir şeyler katmak istiyorsanız tam yerindesiniz. Kaplama ve modifikasyon hizmetlerimizle aracınızı baştan yaratacaksınız ve sadece size özel olacak.

Kaplama

Folyo kaplama, seramik kaplama, boya koruma filmi kaplama, cam filmi kaplama

Modifikasyon (Tuning/Customizing)

Araç modifikasyonu, bir aracın performansının veya görünümünün değiştirilmesidir. Çoğu fabrika çıkışlı araç ortalama bir sürücünün beklentileri ve koşulları için üretilirler. Modifikasyon ise bir aracın özelliklerini sahibinin tercihine göre kişiselleştirmenin bir yoludur.
Araba modifikasyonu kimisi için bir estetik, kimisi için ise performans anlamına gelir. Aracının doğru ve kaliteli modifikasyonlarla hem estetik hem performans olarak ne kadar farklı yerlere gelebildiğini gören bir arabasever, bu tutkudan bir daha kopamaz.

En çok tercih edilen modifikasyonlar:

Egzoz Pulu

Çakır Garaj egzoz muayenesi yapma ve egzoz pulu verme yetkisine sahiptir.  

Kalibrasyonu kaliteli ve devlet onaylı modern cihazlarla aracınızın egzoz gazı üretimini ve niteliğini ölçüyoruz.

Eğer aracınızın egzoz gazı kanuni limitlerin üzerindeyse bakım, onarım ve ayarları yapıp kanuni limitlerin altına inmesini sağlıyoruz.

Egzoz muayenemizden geçerse egzoz pulunuzu veriyor ve TUVTURK sistemine kaydınızı yapıyoruz.

Çekici Hizmeti

Yolda kaldıysanız paniklemeyin. Bizi arayın. Size hemen çekici gönderelim ve aracınızı Çakır Garaj’a getirelim. Sizin aracınızla birlikte Çakır Garaj’a gelmenize gerek yok, işinize devam edin. Biz aracınızdaki sorunu tespit eder ve çözüm yolu ve bütçesini size whatsapp üzerinden iletiriz. Onay verirseniz hızla onarıma başlarız ve en kısa sürede aracınızı size teslim ederiz.

İstanbul’un neresinde olursanız olun, hangi gün ve saatte olursa olsun 0532 316 44 55 nolu numaramıza whatsapp mesajı ve konumu atın, sizi derhal arayalım ve çekici gönderelim.

Yedek Parça ve Aksesuar