Kurumsal

Çakır Grup, İbrahim Çakır ve çocuklarının kurduğu bir aile şirketidir.

Çakır Grup’un ilk grup şirketi olan Çakıroğlu Otomotiv 1991 yılında İstanbul Sultanbeyli’de faaliyetine başlamıştır. Kurulduğu ilk günden bugüne sürekli büyüyen ve gelişen şirket, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, toplam kalite odaklı yaklaşımıyla faaliyetlerini sürdürmektedir. Çakır Grup markası olarak faaliyet gösteren Çakıroğlu Otomotiv, sektördeki öncü konumuyla sürekli kendini geliştirmeyi, marka ve müşterilerine değer katmayı hedeflemektedir.

Grup Şirketlerimiz:

· Skoda Çakıroğlu Yetkili Bayi ve Servisi

· Çakıroğlu İkinci el

· Çakır Filo Kiralama

· Çakır Garaj Özel Servisi

· Çakıroğlu Sigorta

· CKR Yapı İnşaat

Kurumsallaşmaya, sürdürülebilir büyümeye ve inovasyona önem veren Çakır Grup, hizmet verdiği sektörlerde öncü ve yenilikçi yaklaşımıyla büyümeye, sürekli kendini geliştirmeye devam etmektedir. Ülkemize ve topluma faydalı olmak için var gücümüzle çalışarak, üretmeye ve fark yaratmaya 20 yıldır ilk günkü heyecanla devam ediyoruz.

İnsan Kaynakları

Çakır Garaj çalışanlarına değer ve emek veren bir işletmeler topluluğudur. Çalışanlarımızın büyük bir kısmı uzun yıllardır bizimle birlikte çalışmaktadır. Çalışanlarımız için kariyer ve eğitim planlaması yapar, gelişmelerini ve terfi etmelerini sağlarız. Performans değerlendirme sistemimizle çalışanlarımızı objektif değerlendiririz. Bizde çalışmaya başlayan herkesin mesleki ve kişisel gelişimi artar ve daha kalifiye hale gelir, bu sayede grubumuzdan ayrılanlar kolayca iş bulabilmektedir. Kurumsal yapıya, tanımlı iş akış süreçlerine, çerçevesi iyi belirlenmiş görev-yetki-sorumluluk bildirgelerine, iyi kurgulanmış organizasyon şemasına, huzurlu ve bakımlı bir iş ortamına sahibiz. Sürekli büyüyen ve olanakları artan işletmelere sahibiz. İnsan kaynaklarımız bizim için en kıymetli varlıklarımızdır. Buna mukabil olarak en iyi çalışanları kadromuza katmak ve çalışanlarımızdan yüksek verim almak isteriz.

Çakır Garaj’da çalışmak istiyorsanız CV’nizi aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz.

ik@cakirgrup.com.tr

Markalar